|
Vanzare teren Drum la Chiajna, sector 6, 11.350 mp, D 33 ml Exclusivitate PASCU Imobiliare! Comision zero! Terenul se afla pe Drum la Chiajna, o zona in plina dezvoltare, drum proaspat asfaltat ce reprezinta noua cale de acces din Bucuresti spre Chiajna, ... Mai multe detalii! 40 €/mp |
Vanzare vila Brancoveanu, Alunisului, S+P+1+M, 311 mpu, teren 200 mp, garaj Exclusivitate PASCU Imobiliare! Comision zero! Imobilul este situat in zona Constantin Brancoveanu, adiacent din strada Alunisului, pe strada Zeicani, o strada infundata, cu trafic auto extre... Mai multe detalii! 389,000 € 385,000 € |
Inchiriere spatiu comercial 4 camere Calea Victoriei, str. Franklin, 85 mpu, etaj 3, Bucuresti Exclusivitate PASCU Imobiliare! Blocul are o pozitionare excelenta pe strada Franklin adiacent din Calea Victoriei si bulevardul Magheru. Spatiul este situat la etajul 3, are o suprafata 85 m... Mai multe detalii! 1,000 €/luna |
|
Vanzare teren Eroii Revolutiei, str. Cozieni, 884 mp, 2 deschideri, ideal investitie Exclusivitate PASCU Imobiliare! Comision zero! Terenul este situat la 2 statii STB distanta fata de statia de metrou Eroii Revolutiei, cu acces rapid catre multiple puncte de interes (mijloace de t... Mai multe detalii! 650 €/mp |
Vanzare apartament 2 camere Piata Sudului, Obregia, cf. I, 52 mpu, etaj 3, bloc reabilitat Comision ZERO! Apartamentul este confort I, semi-decomandat si se afla la etajul 3/9. Mai multe detalii! 88,900 € |
Vanzare apartament 3 camere, Ferentari, aleea Livezilor, 45 mpu, etaj 2, renovat Exclusivitate PASCU Imobiliare! Apartamentul are o suprafata utila de 45 metri patrati, se afla la etajul 2/4, este semi-decomandat, confort II si nu se afla pe lista imobilelor expertizate s... Mai multe detalii! 59,900 €/negociabil |
|
Vanzare apartament 3 camere Nicolae Grigorescu, apropiere metrou, cf. I, decomandat, renovat Exclusivitate PASCU Imobiliare! Blocul este situat pe bulevardul Nicolae Grigorescu, nr. 47, in plan secund, ferit de trafic, are un regim de inaltime S+P+4, structura pe cadre si plansee din be... Mai multe detalii! 129,900 € 124,900 € |
Inchiriere spatiu birouri 5 camere Bd. Magheru, str. Franklin, 80 mpu, etaj 2 Exclusivitate PASCU Imobiliare! Blocul are o pozitionare excelenta pe strada Franklin adiacent din Calea Victoriei si bulevardul Magheru. Spatiul este situat la etajul 2, are o suprafata ... Mai multe detalii! 1,000 €/luna |
Inchiriere garsoniera Alexandru Obregia, stradal, cf. I, 36 mpu, decomandata, mobilata si utilata Exclusivitate PASCU Imobiliare! Garsoniera este confort I, decomandata, are o suprafata de 36 metri patrati utili, ce include si balconul inchis, este situata la etajul 9/10 si se inchiriaza ... Mai multe detalii! 350 € 330 €/luna |